OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"

Montáž vnútorných dverí so zárubňou

Montáž vnútoných dverí do drevenej obložkovej zárubne vrátane montáže zárubne a kovania.

  • Na objednávku
€60
Kategória: Montáž a servis
Záruka: 3 roky
 

Montáž zahŕňa:

1- Poskladanie a zlepenie drevenej obložkovej zárubne, jej osadenie do stavebného otvoru, zafixovanie montážnou penou podľa pokynov výrobcu.

2- Osadenie dverného krídla do pripravenej zárubne a jeho nastavenie, preskúšanie jeho funkčnosti

3- Montáž kovania-kľučky, prípadne cylindrickej vložky ak bola objednaná. preskúšanie funkčnosti zámku a kovania.

Táto montáž je vrátane všetkého potrebného montážneho materiálu a náradia.

Doba osadenia jednej obložkovej zárubne s dverami a kovaním trvá približne 45 minút.

V závislosti od rozmerov a stavu stavebného otvoru a súvisiacich okolností (stav podlahy, stien, muriva, vzdušnej vlhkosti, teploty a pod.) môže montáž trvať aj dlhšie.