OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"
Novinka

Premium 11

341/PRA 341/PRA2 341/LAV 341/LAV2 Zvoľte variant
  • 1 z 2

Plastové dvere Premium sú vyrobené z 5 komorového systému TRIUMP sú určené pre náročných zákazníkov s vysokými nárokmi na dizajn, funkčnosť a životnosť.

Dverná výplň bez presklenia hr. 25mm

Vhodné ako hlavné vchodové dvere napr. do rodinného domu alebo chaty.

  • Zvoľte variantNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
€435
  • otváravosť
  • smer otvárania
Kategória: Plastové
Záruka: 2 roky
 

Stavebný rozmer 880 x 2000 mm

Doporučený stavebný otvor 910 x 2015 mm

Podľa smeru otvárania (dnu alebo von) sú obvodové lišty výplne vždy z vnútornej strany a pánty zo strany otvárania.

 

Rámy sú vystužené oceľovou pozinkovanou výstuhou hrúbky 1,5 - 2 mm a vyznačujú sa vysokou kvalitou, sú vysoko pevné, odolné proti UV žiareniu a starnutiu. Optimálna hĺbka zaisťuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti a zvukovú izoláciu.

Nastaviteľné pánty, viacbodové uzamykanie, silná konštrukcia, nízky hliníkový prah

Zámok, kovanie kľučka/kľučka a montážny materiál sú zahrnuté v cene.