OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"

Špeciálne, Strana 2

Medzi špeciálne dvere alebo dverné prvky patria požiarne, dymotesné, plynotesné, protihlukové, protipovodňové, bezpečnostné, únikové, tepelno-izolačné, hygienické, dvere na RTG pracoviská a pod.

Niektoré špeciálne prvky vzniknú pridaním špeciálneho komponentu k relatívne obyčajným dverám, iné majú úplne špecifickú konštrukciu alebo tvar, ktorý je zodpovedný za ich špeciálne vlastnosti.

Pri špeciálnych dverných prvkoch je dôležité presne poznať požadované vlastnosti a účel ich použitia.

Vydáva a vedie sa k nim špecifická dokumentácia, eviduje sa prevádzka a servisné prehliadky.

 
  • Radiť podľa:
  • 13 položiek celkom

Stránka 2/2