OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"
Novinka

Vchodové dvere do bytu 2. bezpečnostná trieda protipožiarne 30min (iba dvere)

218/PRA 218/PRA/900 218/LAV 218/AV/901 Zvoľte variant

Vnútorné bezpečnostné dvere vhodné do existujúcej oceľovej zárubne s priezorníkom, prahom, bezpečnostným kovaním a bezpečnostnou vložkou.

  • Zvoľte variantNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
€489
  • otváravosť
  • rozmer
Kategória: Bezpečnostné dvere a zárubne
Záruka: 2 roky
 

Vnútorné dvere  určené pre použitie v interiéri ako vstupné dvere do bytu s požiarnou odolnosťou 30 minút.

Certifikovaná bezpečnostná odolnosť tr. 2 podľa STN EN 1627 : 2011, certifkát "Security Tested" RC2.

Vlastnosti dverného prvku:

Viacbodový lištový zámok, bezpečnostná cylindrická vložka, bezpečnostné kovanie madlo/kľučka, priezorník (strieborný lesklý), drevený prah.

Povrch dverí - biely CPL laminát

Dverný prvok spĺňa deklarované vlastnosti iba ako celok s príslušenstvom a doplnkami doporučenými výrobcom.

Predĺžená záruka 5 rokov platí pri montáži certifikovanou firmou výrobcu a pravidelných servisných prehliadkach.