OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"

bezpečnostná závora

471
  • 1 z 4

Bezpečnostná závora na drevené dvere. Slúži na dodatočné zabezpečenie dverí proti vlámaniu.

Vhodné na vstupné dvere do bytu alebo do pivnice za predpokladu, že predmetné dverné krídlo je masívnejšej konštrukcie.

  • €149 / 1 ks
  • Skladom
€149
Kategória: Kovania, kľučky, zámky
Záruka: 2 roky
 

Bezpečnostná závora BR 800 určená na dodatočnú - povrchovú montáž na dvere otvárané do vnútra v bežnej šírke 800-950mm a hrúbky 40mm.

Pre hrubšie dvere je potrebné objednať iný rozmer vložky (dostupné individuálne na požiadanie, nie je zahrnuté v cene produktu).

Dodávané s cylindrickou vložkou, 3 kľúčami, návodom na montáž.

Už pohľadom z vonku dáte jasný signál narušiteľovi, že dostať sa do vnútra nebude také jednoduché.

Možnosť dokúpiť bezpečnostnú vložku s ochranou proti odvŕtaniu alebo bezpečnostnú rozetu s prekrytím proti odvŕtaniu.

 

Nie je vhodná na montáž na požiarne dvere - zásahom do celistvosti požiarnych dverí stráca požiarny prvok svoje vlastnosti a certifikáciu.

 

Nemecký výrobok s overenou kvalitou.