OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"

Kto sme

Po niekoľkoročných skúsenostiach s predajom a montážou všetkých typov dverí a príslušenstva sme sa rozhodli vytvoriť celkom jedinečný eshop s výlučne bielymi dverami. Z našej skúsenosti vieme, že až 70% všetkých dverí a zárubní, ktoré naši klienti dopytujú alebo objednávajú sú práve biele dvere a zárubne. Sú to školy a firmy, obchodné centrá a nákupné galérie, stavebné spoločnosti, ale aj bežní zákazníci, ktorí stavajú či rekonštruujú svoje domovy.

Biele dvere sú jednoduché, elegantné, nadčasové a univerzálne.

  Môžu mať klasický či rustikálny vzhľad    elisa

alebo moderný dizajn vrátane nových technológíí ako je LED podsvietenie a pod.  cierne LED 1 

Ľahko ich možno doladiť k ostatným doplnkom v interéri. Kvalitná povrchová úprava sa ľahko udržiava, prípadne renovuje. S bielymi dverami je interiér svetlejší, jasnejší, priestrannejší a pôsobí sviežo a príjemne.

Našim zákazníkom poskytujeme už niekoľko rokov kvalitný tovar a kvalitnú službu. Osobný a zdvorilý prístup, ochota, profesionálne usmernenia pri výbere sú pre nás štandard.

Máme za sebou realizácie po celom Slovensku od Michaloviec po Záhorie či bytové domy v Rakúsku. Produkty a dodávateľov si starostlivo vyberáme a preto ich vieme našim zákazníkom doporučiť na základe dlhoročnej odbornej skúsenosti. 

Naše snaženie a skúsenosti prezentujeme pod značkou Logo1.

Ako Dverman, s.r.o. existuje spoločnosť od r. 2012, ale naša história a skúsenosti siahajú až do r. 2007. 

Máme víziu vybudovať sieť predajno-montážnych pobočiek po celej SR, ktoré budú ponúkať tovary a služby v rovnakom štandarde, aký dnes my považujeme za samozrejmosť.