Osobný odber je možný. Pravidlá sú uvedené vo VOP.

Laminátové dvere

Laminát je zjednodušene povedané tvrdý plast na povrchu dverí a zárubní, ktorý odoláva ošúchaniu-oderu, poškriabaniu a do istej miery aj prerazeniu.

Môže byť v hrúbke od 0,2 označuje sa ako CPL alebo HPL, podľa spôsobu výroby.

Dvere s takýmto povrchom odolajú pazúrom domácich miláčikov, hračkám či ceruzkám detí.

Sú vhodné do priestorov, kde si so zaobchádzaním s dverami nikto nerobí veľké starosti. Prevádzkové priestory, verejné budovy, obchodné prevádzky a pod.

Je rozdiel medzi povrchom laminát (CPL/HPL) a lamino, resp. lamino (3D) fólia. V takom prípade sa jedná o špecifický druh plastovej fólie, ktorá po ďalšej (tepelnej) úprave nadobúda pevnejšie vlastnosti a získa vyššiu oteruvzdornosť. Stále však zostáva len tenkým filmom na povrchu nosného materálu a okrem oderuvzdornosti nedosahuje iné vlastnosti laminátu.

V tejto kategórii ponúkame len laminátové povrchy.

4 položiek celkom

Cena

20295
120295
Zameranie pred montážou - vnútorné dvere a zárubne
ZADARMOZADARMO
€20

Zameranie stavebných otvorov a miesta montáže pre osadenie alebo výmenu vnútorných dverí s obložkovou drevenou zárubňou.

Kód: 182
Rohova D
Oceľová zárubňa
Na objednávku
€129

Oceľová rohová zárubňa (vhodná k požiarnym dverám), na zabudovanie do murovanej/betónovej priečky. Osadenie na hotovú podlahu (bez zapustenia alebo skracovania). Hr. plechu 1,5 mm, rozmery a vlastnosti v súlade s STN/ČSN normou. Vhodné k typizovaným vnútorným dverám. Povrchová úprava komaxit RAL9010. Vrátane montážneho materiálu. Bez tesnenia.

Kód: 422/PRA
Dvere plné so zárubňou
€268

Klasické plné dvere s konštrukciou na báze dreva, povrchová úprava CPL laminát, výplň DTD. Vhodné pre použitie do domácnosti a komerčných priestorov, kde sa neberie príliš ohľad na šetrné zaobchádzanie so zariadením a nábytkom. Do značnej miery odolné voči poškodeniu deťmi a domácimi miláčikmi z hľadiska oderu, znečistenia a poškriabania. Od výroby osadené zámkom a 3 pántami.  Súprava vrátane obložkovej drevenej zárubne v identickej povrchovej úprave ako krídlo. Bez kovania-kľučky. Cena nezahŕňa montáž. Možné objednať nižšie.  

Kód: 115/PRA
Hormann dvere
€295

Kvalitné interiérové dvere s polodrážkou od svetového výrobcu za Slovenskú cenu. Kvalitný rám, výplň papierová voština s hustou štruktúrou buniek, veľmi odolný povrch porovnateľný s CPL laminátom, biela hladká polomatná RAL 9016, vybavené od výroby 2 závesmi, zámkom na izbový kľúč, balené individuálne v kartónovom obale. K dispozícii ako set s vlastnou obložkovou zárubňou. Cena neobsahuje kovanie, možno doobjednať samostatne.

Kód: 337/PRA3