OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"
Novinka

Zameranie pred montážou - vnútorné dvere a zárubne

Zameranie stavebných otvorov a miesta montáže pre osadenie alebo výmenu vnútorných dverí s obložkovou drevenou zárubňou.

  • Skladom
€20
Kategória: Montáž a servis
Záruka: 2 roky
 

Služba zahŕňa:

1- posúdenie miesta montáže vzhľadom na preferovaný model a typ dverí a zárubní.

2- zameranie existujúceho prvku alebo prvkov, prípadne prázdnych stavebných otvorov, rovinnosti ostenia, rovnosti podlahy

3- vyhotovenie písomného záznamu o zameraní, ktorý možno použiť pri kúpe alebo objednávaní bežných dverí a zárubní

4- počet zameraných otvorov na 1 jednotku tejto služby je 1 až 10.

5- v tejto službe nie je zahrnutá doprava na miesto zamerania.Cena za dopravu bude stanovená pred potvrdením objednávky

Služba je vhodná najmä pre zákazníkov, ktorí preferujú svojpomocné riešenia a potrebujú jednorázovú alebo občasnú odbornú konzultáciu a usmernenie pred nákupom alebo montážou vybraných stavebných prvkov - dverí a zárubní.