OZNAM Už niekoľko týždňov sa snažíme udržat naše ceny a dodacie termíny v obvyklých medziach. Žiaľ, situácia je stále horšia a viac nedokážeme absorbovať nepriaznivé trendy spôsobené najmä tzv. materiálovou krízou. Naši dodávatelia a výrobcovia už niekoľkokrát v tomto roku zdvíhali ceny. My nie. Dodacie termíny sa predĺžili na 3-4 násobok. S platnosťou od 1.8.2021 do odvolania si vyhradzujeme právo neprijať objednávku vytvorenú cez náš eshop ak nebola vopred odkonzultovaná telefonicky alebo emailom s našimi pracovníkmi. A to najmä s ohľadom na skutočný dodací termín alebo konečnú cenu. Tieto parametre našich služieb sa menia veľmi rýchlo, priam na dennej báze. A preto nie sme schopní garantovať ich vopred v mene našich dodávateľov a výrobcov, a to bez konzultácie s nimi. Vážime si Vašu priazeň a rovnako zákony tejto krajiny. A práve preto nechceme hazardovať s Vašou dôverou a vyvolať dojem, že ju snáď zneužívame. Chceme byť úprimní a priami a neskrývať sa za výhovorky. Akékoľvek otázky k tovaru alebo službám radi zodpovieme na uvedenom telefónnom čísle alebo emailom. Ďakujeme za pochopenie. tím "bieledvere.sk"

Benedoor (SK)

Webová stránka značky: Benedoor (SK)
 

BENEDOOR s.r.o. vznikla v roku 2010 a jej hlavnou náplňou je výroba vchodových dverí. V roku 2011 sme uviedli na trh bezpečnostné dvere v II. a III. bezpečnostnej triedy určené pre bytové domy a následne aj exteriérové bezpečnostné dvere pre rodinné domu. Od roku 2015 ponúkame aj celopresklené interiérové dvere v grafickou potlačou, alebo pieskovanými motívmi.

Pri výrobe kladieme dôraz na kvalitu prevedenia s cieľom uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov.

Vo výrobnom programe máme široký výber dverí s množstvom variantov, takže klient si môže dvere upraviť
presne podľa svojich predstáv. Nezabúdame ani na najnovšie trendy v tvarovom dizajne a na výber ponúkame i
množstvo farebných dekorov.

Výrobky našej spoločnosti spolu s výrobkami ďalších renomovaných firiem si môžete obhliadnuť vo vzorkovom dvernom štúdiu v Považskej Bystrici, kde je možné sa presvedčiť o kvalite nami vyrábaných dverí.

(prevzaté bez úprav z webu výrobcu)

Žiaden tovar od výrobcu Benedoor (SK) nebol nájdený....