Osobný odber je možný. Pravidlá sú uvedené vo VOP.

Dizajnové dvere

Dizajn je sám o sebe veda. Dizajnové dvere sú konštrukčne úplne rovnaké ako bežné, odlišujú sa vzhľadom a niekedy funkčnosťou. Štýl presklenia, frézovanie, lesk, tvar výrezu dokážu premeniť bežné dvere na estetický zážitok.

Je mnoho napodobnenín dizajnových modelov, no často z nekvalitných materiálov a s nedokonalými detailami. Zasklievacie lišty v inom odtieni ako zvyšok dverí alebo tenké sklo, ktoré sa môže pri silnejšej záťaži poškodiť či niekoho zraniť.

Kvalitný dizajn nemusí stáť veľa, ale nie je zadarmo. V tejto sekcii ponúkame dverné prvky do každého typu interiéru. Klasické, moderné, tradičné, štýlové, rustikálne, alebo aj technologické "úlety".

4 položiek celkom

Cena

20295
120295
Zameranie pred montážou - vnútorné dvere a zárubne
ZADARMOZADARMO
€20

Zameranie stavebných otvorov a miesta montáže pre osadenie alebo výmenu vnútorných dverí s obložkovou drevenou zárubňou.

Kód: 182
Dvere Claudius  biele
Dvere Claudius biele
Na objednávku
od €106

Klasické plné dvere s konštrukciou na báze dreva, povrchová úprava profilovaná kazeta striekaná RAL 9003, viditeľná štruktúra dreva, výplň papierová voština. Vhodné pre použitie do domácnosti a komerčných priestorov, kde sa berie ohľad na zariadenie a nábytok. V obmedzenej miere odolné voči poškodeniu deťmi a domácimi miláčikmi z hľadiska oderu, znečistenia a poškriabania. Od výroby osadené zámkom a 3 pántami.  Vhodné do existujúcej typizovanej zárubne (STN/CSN), drevenej alebo oceľovej. Bez kovania-kľučky. Cena nezahŕňa montáž. Možné doobjednať.

Kód: 331/PRA
Rohova D
Oceľová zárubňa
Na objednávku
€129

Oceľová rohová zárubňa (vhodná k požiarnym dverám), na zabudovanie do murovanej/betónovej priečky. Osadenie na hotovú podlahu (bez zapustenia alebo skracovania). Hr. plechu 1,5 mm, rozmery a vlastnosti v súlade s STN/ČSN normou. Vhodné k typizovaným vnútorným dverám. Povrchová úprava komaxit RAL9010. Vrátane montážneho materiálu. Bez tesnenia.

Kód: 422/PRA
Hormann dvere
€295

Kvalitné interiérové dvere s polodrážkou od svetového výrobcu za Slovenskú cenu. Kvalitný rám, výplň papierová voština s hustou štruktúrou buniek, veľmi odolný povrch porovnateľný s CPL laminátom, biela hladká polomatná RAL 9016, vybavené od výroby 2 závesmi, zámkom na izbový kľúč, balené individuálne v kartónovom obale. K dispozícii ako set s vlastnou obložkovou zárubňou. Cena neobsahuje kovanie, možno doobjednať samostatne.

Kód: 337/PRA3