Osobný odber je možný. Pravidlá sú uvedené vo VOP.

Striekané

Striekané dvere môžu byť najlacnejším a zároveň najmenej kvalitným riešením. Takéto sú striekané ultra-tenkou vrstvou akrylovej farby, pod ktorou sú viditeľné aj vlákna podkladového materiálu. Povrch poškodíte aj nechtom, sú vhodné ako dočasné riešenie. Také nájdete v kategórii EXPRES.

No ak si dáme záležať na výbere, môžu byť aj kvalitným a štýlovým prvkom nášho interiéru.

Dvere striekané alebo "zaliate" niekoľkými vrstvami akrylovej alebo polyuretánovej farby sú o veľa krajšie a odolnejšie.

Farba zakryje jemnú štruktúru podkladu a vytvorí dokonalú hladkú dekoratívnu a ochrannú vrstvu. Výrobca nie je limitovaný rozmerom polotovarov pr výrobe dverného prvku, lebo nastriekať sa dá prakticky ľubovoľný rozmer a formát.

Takéto dvere môžu stáť veľa, ale tiež nemusia. Ak vieme, kde ich hľadať. 

Zvykneme hovoriť, že ak biele dvere tak striekané. Kvalitná povrchová úprava striekaných dverí zakrýva spoje viacerých materiálov použitých pri výrobe dverí či zárubne, zjednocuje povrch do jedného celku a pôsobí jednoducho a luxusne zároveň.

4 položiek celkom

Cena

20295
120295
Zameranie pred montážou - vnútorné dvere a zárubne
ZADARMOZADARMO
€20

Zameranie stavebných otvorov a miesta montáže pre osadenie alebo výmenu vnútorných dverí s obložkovou drevenou zárubňou.

Kód: 182
Dvere Claudius  biele
Dvere Claudius biele
Na objednávku
od €106

Klasické plné dvere s konštrukciou na báze dreva, povrchová úprava profilovaná kazeta striekaná RAL 9003, viditeľná štruktúra dreva, výplň papierová voština. Vhodné pre použitie do domácnosti a komerčných priestorov, kde sa berie ohľad na zariadenie a nábytok. V obmedzenej miere odolné voči poškodeniu deťmi a domácimi miláčikmi z hľadiska oderu, znečistenia a poškriabania. Od výroby osadené zámkom a 3 pántami.  Vhodné do existujúcej typizovanej zárubne (STN/CSN), drevenej alebo oceľovej. Bez kovania-kľučky. Cena nezahŕňa montáž. Možné doobjednať.

Kód: 331/PRA
Rohova D
Oceľová zárubňa
Na objednávku
€129

Oceľová rohová zárubňa (vhodná k požiarnym dverám), na zabudovanie do murovanej/betónovej priečky. Osadenie na hotovú podlahu (bez zapustenia alebo skracovania). Hr. plechu 1,5 mm, rozmery a vlastnosti v súlade s STN/ČSN normou. Vhodné k typizovaným vnútorným dverám. Povrchová úprava komaxit RAL9010. Vrátane montážneho materiálu. Bez tesnenia.

Kód: 422/PRA
Hormann dvere
€295

Kvalitné interiérové dvere s polodrážkou od svetového výrobcu za Slovenskú cenu. Kvalitný rám, výplň papierová voština s hustou štruktúrou buniek, veľmi odolný povrch porovnateľný s CPL laminátom, biela hladká polomatná RAL 9016, vybavené od výroby 2 závesmi, zámkom na izbový kľúč, balené individuálne v kartónovom obale. K dispozícii ako set s vlastnou obložkovou zárubňou. Cena neobsahuje kovanie, možno doobjednať samostatne.

Kód: 337/PRA3